Integracja z Enova

qcadoo MES współpracuje z systemem Enova, w zakresie wymiany wszelkich danych, potrzebnych w sprawnym zarządzaniu produkcją.

enova

Wymiana danych podstawowych

Dane z systemu Subiekt GT na temat produktów, jednostek i kontrahentów mogą być automatycznie synchronizowane z qcadoo MES. Możesz określić, które grupy produktowe są widoczne dla systemu produkcyjnego, co jest surowcem czy półproduktem. Przeliczniki jednostek dla każdego produktu będą automatycznie dodane do qcadoo MES. W drugą stronę – produkty tworzone w qcadoo MES mogą być automatycznie zakładane w systemie Subiekt GT – może to być wykorzystywane przy tworzeniu i zaakceptowaniu technologii w qcadoo MES.

Zamówienia klientów

Na bieżąco będziesz widział aktualny stan magazynu surowców, magazyny działowe czy produkcję w toku. Koszty zleceń produkcyjnych będą aktualizowane na podstawie realnych cen zakupu materiałów, a baza produktowa będzie zawsze aktualna. Nie będziesz musiał więcej czekać na koniec miesiąca, aby poznać stan swojego magazynu surowców czy rzeczywiste koszty zleceń produkcyjnych. Dodatkowo Twoja księgowa będzie miała mniej pracy, ponieważ na bieżąco otrzyma dostęp do wszystkich dokumentów z produkcji.

Integracja magazynów

Wdrażając qcadoo MES nie musisz robić dodatkowej rewolucji zmieniając od razu program Finansowo-Księgowy, który wykorzystujesz obecnie. qcadoo MES będzie wymieniać z Twoim oprogramowaniem wszystkie niezbędne dane wymagane przy zarządzaniu produkcją takie jak produkty, kontrahenci czy magazyny.

Przyjazne zarządzanie produkcją

qcadoo MES to internetowa aplikacja do zarządzania produkcją dla małych i średnich firm
Kontakt

Qcadoo Limited Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków, Polska

+48 12 200 25 69

welcome(at)qcadoo.com