O firmie

Założylismy Qcadoo w 2010 roku z myślą o stworzeniu przyjaznego w obsłudze oprogramowania do zarządzania produkcją dla Małych i Średnich Firm. Nasz produkt – qcadoo MES – pozwala, przy pomocy przeglądarki internetowej i z dowolnego miejsca na świecie, zarządzać Twoją produkcją. Jako zespół, od kilku lat pracujemy zdalnie, pamiętając każdego dnia o naszych wartościach.

Wartości, w które wierzymy

Proste rozwiązania

Nie znajdziesz u nas stustronicowych ofert, dziwnych prawniczych formułek na końcu emaili, krawatów, rozbudownej hierarchii, niezrozumiałego żargonu. Znajdziesz za to szczere i efektywne procesy, przyjaznych ludzi, najprostsze rozwiązania, jasne i czytelne zasady.

Użyteczność przede wszystkim

Oprogramowanie ma pomagać ludziom w codziennej pracy, a nie być tylko kawałkiem kodu programisty. Dlatego nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane przez profesjonalną firmę od użyteczności interfejsów graficznych i jako jedyne oprogramowanie biznesowe otrzymało certyfikat Użyteczna Strona.

Szczerość i otwartość

Traktujemy wszystkich tak samo, jak chcielibyśmy sami być traktowani – klientów, pracowników, partnerów. Klienci na bieżąco mogą śledzić postęp naszej pracy, mają wgląd w nasze narzędzia i procesy. Szczerze i otwarcie rozmawiamy z nimi o pomysłach i problemach.

Wysoka jakość

Mocno pracujemy nad jakością naszej pracy, każdego dnia analizujemy błędy i od razu korygujemy nasz proces, aby zminimalizować ryzyko ich ponownego wystąpienia. Powtarzające się rzeczy automatyzujemy – aby uniknąć pomyłek i uwolnić czas na nowe pomysły.

Fantastyczna obsługa klienta

Przy każdym kontakcie z nami dostarczamy naszym klientom efektu „WOW” i uśmiechu na twarzy.
Zawsze staramy się więcej i szybciej.

Przyjazne zarządzanie produkcją

qcadoo MES to internetowa aplikacja do zarządzania produkcją dla małych i średnich firm
Kontakt

Qcadoo Limited Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków, Polska

+48 12 200 25 69

welcome(at)qcadoo.com