Program Partnerski qcadoo MES

Program Partnerski qcadoo MES to rozwiązanie dla firm, które chcą rozwinąć swój biznes i zarabiać na sprzedaży i/lub wdrożeniach naszego systemu do zarządzania produkcją dla małych i średnich firm.

Dla kogo?

Nasz Program kierujemy do wszystkich firm, które w gronie swoich klientów posiadają przedsiębiorstwa produkcyjne – w tym między innymi do:

konsultantów i szkoleniowców z zakresu zarządzania produkcją

przedsiębiorstw dostarczających rozwiązania IT dla biznesu

biur księgowych

Zobacz video i dowiedz się więcej!

W ramach naszego Programu Partnerskiego oferujemy dwa modele partnerstwa

handlowe
dla firm, które chcą oferować nasze rozwiązanie i otrzymywać prowizję za sprzedane licencje oraz usługi

wdrożeniowe
dla firm, które chcą zarabiać na wdrożeniach i serwisie qcadoo MES

Jak to działa?

Oferujemy naszym Partnerom dwie możliwości zarabiania:

W przypadku partnerstwa handlowego Partnerzy przekazują nam informację o firmach zainteresowanych wdrożeniem qcadoo MES – jeśli podpiszemy z nimi umowę, wówczas Partner otrzymuje prowizję.

Partnerstwo wdrożeniowe umożliwia naszym Partnerom samodzielne wdrażanie systemu – wówczas wynagrodzenie za wdrożenie trafia do Partnera, zaś nasz zysk opiera się wyłącznie na sprzedaży abonamentu.

Co więcej: oba rodzaje partnerstwa można ze sobą łączyć i w ten sposób maksymalizować korzyści płynące z Programu Partnerskiego qcadoo MES. 

Chcesz poznać szczegóły?

Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie online – porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować! Kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.

Zaufali nam: