Integracje z innymi programami

qcadoo MES posiada wbudowane integracje z najpopularniejszymi programami Finansowo-Księgowymi – Subiekt GT, ERP Optima, ERP XL, Enova. Dzięki temu możesz wymieniać dane w trybie on-line pomiędzy Twoim obecnym systemem a qcadoo MES unikając przy tym dodatkowej pracy i pomyłek.

Współpracuje z Twoim obecnym oprogramowaniem księgowo – magazynowym

Wdrażając qcadoo MES nie musisz robić dodatkowej rewolucji zmieniając od razu program Finansowo-Księgowy, który wykorzystujesz obecnie. qcadoo MES będzie wymieniać z Twoim oprogramowaniem wszystkie niezbędne dane wymagane przy zarządzaniu produkcją takie jak produkty, kontrahenci czy magazyny.

Wymieniane dane w czasie rzeczywistym

Na bieżąco będziesz widział aktualny stan magazynu surowców, magazyny działowe czy produkcję w toku. Koszty zleceń produkcyjnych będą aktualizowane na podstawie realnych cen zakupu materiałów, a baza produktowa będzie zawsze aktualna. Nie będziesz musiał więcej czekać na koniec miesiąca, aby poznać stan swojego magazynu surowców czy rzeczywiste koszty zleceń produkcyjnych. Dodatkowo Twoja księgowa będzie miała mniej pracy, ponieważ na bieżąco otrzyma dostęp do wszystkich dokumentów z produkcji.

Ty decydujesz, co będzie synchronizowane

Z doświadczenia wiemy że na przykład nie wszystkie indeksy z bazy produktowej muszą być widoczne w systemie Finansowo-Księgowym i odwrotnie: nie wszystkie towary handlowe muszą być dostępne dla osoby zarządzającej produkcją. Dodatkowo nie każdy magazyn działowy musi być widoczny w systemie zewnętrznym i nie każdy magazyn handlowy musi być dostępny dla systemu produkcyjnego. Dlatego Ty decydujesz, które dane są widoczne dla jakiego systemu i które dane w jaki sposób mają być wymieniane.

Znika ryzyko pomyłek

Dzięki integracji qcadoo MES z Twoim obecnym oprogramowaniem Finansowo-Księgowym zniknie całkowicie ryzyko pomyłek przy wprowadzaniu danych. Wszelkie niezbędne informacje- takie jak np. Produkty czy Kontrahenci – będą pobierane w sposób automatyczny przy każdej synchronizacji. Nie ma więc ryzyka błędnie wpisanego kodu produktu czy też pomyłki w nazwie. Wszelkie operacje magazynowe związane z wykonywaną produkcją będą się odbywaływ sposób automatyczny – nie trzeba więc na przykład ręcznie generować dokumentów rozchodujących (RW) wykorzystane surowce. Dodatkowo każda aktualizacja w jednym systemie będzie automatycznie odzwierciedlona w drugim.

Obsługiwane integracje

Obecnie qcadoo MES obsługuje integrację z najpopularniejszym programami ERP na polskim rynku:

Nie tylko systemy finansowo-księgowe i magazynowe

qcadoo MES może być zintegrowane również z innymi systemami wykorzystywanymi w Twojej firmie. Posiadamy na przykład integrację z systemem Bartender do zarządzania i drukowania etykietami, integrację z systemem SCADA do raportowania awarii czy integrację z drukarkami Zebra do drukowania etykiet. Jeżeli posiadasz specyficzne potrzeby integracyjne w Twojej firmie – jesteśmy gotowi na wyzwanie

Uzyskaj dostęp do bezpłatnej wersji demo na 30 dni

Z przyjemnością udostępnimy Ci bezpłatną wersję demo qcadoo MES – dzięki niej samodzielnie przetestujesz nasz system. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to równie chętnie umówimy się z Tobą na prezentację systemu.

Zaufali nam: