Integracja z Subiekt GT

Oferujemy rozwiązanie w pełni zgodne z naszą filozofia – przyjazne i proste dla użytkownika, które w sposób zupełnie przezroczysty i bezobsługowy wymienia dane pomiędzy Subiekt GT i qcadoo MES w trybie online i to w obydwie strony!

subiekt

Wymiana danych podstawowych

Dane z systemu Subiekt GT na temat produktów, jednostek i kontrahentów mogą być automatycznie synchronizowane z qcadoo MES. Możesz określić, które grupy produktowe są widoczne dla systemu produkcyjnego, co jest surowcem czy półproduktem. Przeliczniki jednostek dla każdego produktu będą automatycznie dodane do qcadoo MES. W drugą stronę – produkty tworzone w qcadoo MES mogą być automatycznie zakładane w systemie Subiekt GT – może to być wykorzystywane przy tworzeniu i zaakceptowaniu technologii w qcadoo MES.

Zamówienia klientów

Każde zamówienie oznaczone do produkcji będzie automatycznie konwertowane na Zlecenie Produkcyjne. Oczywiście Twój kierownik produkcji musi je zaakceptować i uruchomić.

Zapotrzebowanie materiałowe

Na podstawie zamówienia od klienta i technologii produkcji danego produktu, qcadoo MES sprawdza w Subiekt GT czy ma wszystkie potrzebne surowce do produkcji danego zlecenia i w zależności od ustawień pozwala lub nie na uruchomienie produkcji. Dodatkowo istnieje możliwość automatycznej rezerwacji surowców pod dane zlecenie, tak aby nikt inny ich nie wykorzystał.

Integracja magazynów

W miarę jak prace nad danym zleceniem produkcyjnym postępują albo już się zakończyły, stany magazynowe w Subiekt GT będą automatycznie uaktualnione o faktyczne zużycie surowców dla danego zlecenia. Wszystko co wyprodukujesz – zarówno półprodukty jak i produkty gotowe trafi do Subiekt GT na magazyn i od razu możesz to sprzedać albo użyć do produkcji kolejnych produktów.

Automatyczne śledzenie partii

Dla firm które muszą śledzić pełną genealogię dla surowców i produktów gotowych, istnieje możliwość śledzenia jakie konkretnie partie zostały zużyte w konkretnym zleceniu. W sposób automatyczny qcadoo MES pobiera z Subiekt GT numery partii dla konkretnych dostaw.

Przyjazne zarządzanie produkcją

qcadoo MES to internetowa aplikacja do zarządzania produkcją dla małych i średnich firm
Kontakt

Qcadoo Limited Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków, Polska

+48 12 200 25 69

welcome(at)qcadoo.com